צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
מעדיפים בטלפון?
חייגו לתיאום פגישה.
03-5354449
או כתבו לנו (הודעות טקסט בלבד):
צרו קשר
משרדי קמפוס פתוחים בין השעות 09:00 ל 18:00
נווטו אלינו בוויז
דרכי הגעה נוספות
לקבלת מידע חינם מיועץ קמפוס לימודים מלאו את הטופס.
שדות המסומנים בכוכבים הינם שדות חובה.

גוף ונפש

לימודי רפואה אלטרנטיבית בחול

תיאורטיקנים רבים חוקרים את הקשר בין הגוף לנפש עוד מימי יוון העתיקה. יש הסוברים שהנפש נפרדת מהגוף ומאוחדת איתו רק במהלך החיים ויש תיאורטיקנים העוסקים במדעי הגוף והנפש המציגים את האדם והיקום בצורה אחידה.
אם גם אתם עוסקים בשאלות כאלה במהלך חייכם, וחשוב לכם להעמיק בקשר בין הגוף לנפש ולהרוויח חוויה אישית מדהימה תוך כדי- קורסי העשרה בחו"ל הם המקום הנכון עבורכם. בואו להכיר את משמעות הנטורופתיה, לחוות השראה הוליסטית ולהכיר את התורות המשמעותיות של התחום בהתבסס על מסורות ממזרח וממערב.

חברת קמפוס לימודים מציעה לכם ללמוד בבית הספר הראשון לנטורופתיה באיטליה המציע מגוון רחב של קורסים בנושאי גוף ונפש. הקורסים המוצעים מתאימים גם למתחילים וגם לסטודנטים מנוסים אשר מעוניינים להעמיק את הידע שלכם בקשר בין הגוף לנפש.
קריאת הגוף בפסיכוסומטיקה- בואו ללמוד את הקריאה הפסיכוסומטית של איברים ומערכות שונות בגוף ותפקודם. זיהוי פתולוגיות שונות והתאמת טיפולים טבעיים לכל בעיה ובעיה. הקורס יקנה לכם כלי אבחון המשלב תאוריה ואבחון קוגניטיבי שמטרתו גישה וטיפול בהפרעות פסיכוסומטיות נפוצות, כמו למשל: קוליטיס, דרמטיטיס, יתר לחץ דם ועוד.

טכניקות הרפיה- שימוש בדמיון מודרך הינו טכניקה המאפשרת באמצעות הרפיית השרירים ליצור שינויים משתנים במצב התודעה ולהפעיל את הייצור הדמיוני האינדיבידואלי בצורת דימויים או ייצוגים מנטליים. במסגרת הקורס תלמדו את המבנה הבסיסי של הטכניקה הכוללת שלושה שלבים.
תרפיית קרניוסקרל- במסגרת הקורס תוכלו ללמוד את שיטת הטיפול, השייכת לתחום הרפואה המשלימה שמטרתה לחזק את כוח הריפוי הפנימי של הגוף. הטיפול בשיטת קרניוסקרל מתבצע באמצעות מגע הנועד לאזן את תנודת נוזל המוח והשדרה על ידי לחיצות על עצמות הגולגולת.
אקופרסורה דינמית- במסגרת הקורס תוכלו להכיר טכניקה מילניאלית המשתמשת בלחץ המופעל על ידי האצבעות בכדי להקל על מתחים. בשיטת האקופרסורה תלמדו על נקודות ספציפיות בגוף אשר מאפשרות לאזן את תפקודי האיברים השונים בגוף וכיצד לגרות את האזורים הללו על ידי לחיצות. הטכניקה הנלמדת במהלך הקורס היא פשוטה ומשמשת לעיתים קרובות כאמצעי של טיפול עצמי בכדי להפחית כאב ומתח.

פרחים כתרופות- בואו להכיר את השימושים השונים לפרחים בעולם הטיפול הטבעי. תרופות טבעיות המתבססות על פרחים מנצלות את האנרגיה הטבעית של הפרח על מנת לפתור בעיות רבות, פסיכוסומטיות ולעיתים אף בעיות פיזיולוגיות. הקורס יתמקד בפרחי הטיפול המרכזיים, כגון: באך, הימלאיה ופרחים אוסטרליים אשר ינותחו באופן פרטני ובהקשרם האחד לשני תוך דגש על ההתפתחות האישית של כל פרח ופרח לכדי תרופה.

טכניקת אניאגרם- במסגרת הקורס תיחשפו למודל האניאגרם המסווג את בני האדם לתשעה פרופילים פסיכולוגיים שונים. השיטה משמשת לטיפול וליווי בתחומים נרחבים, ביניהם: תחומים פסיכולוגיים, פסיכוסומטיים, עסקיים, תקשורת, ספורט ועוד. טכניקת האניאגרם הינה כלי דידקטי ומעשי מאוד. הקורס יאפשר לכם לזהות את הבסיס הטיפולוגי שלכם, להעמיק את הפוטנציאל ואת הכישורים שלכם בעזרת סדרה של גירויים ומבחנים. בנוסף, תוכלו ללמוד במסגרת הקורס לאבחן אחרים ולהשתמש בטכניקה הייחודית הזו כבסיס למניעה וטיפול בהפרעות פסיכוסומטיות.

שיאצו- במסגרת הקורס תוכלו ללמוד שיטת טיפול ייחודית ששורשיה בעקרונות הרפואה הסינית המסורתית. הרפואה הסינית מאמינה כי האדם זקוק לאנרגיה החיונית הזורמת בגופו כדי לא לחלות, שיאצו מציע את האפשרות לשמור או לגלות מחדש את המצב הגופני והרגשי האידיאלי של האדם ופותח נתיב לגילוי הפוטנציאל האישי של האדם בכדי לרכוש מודעות ותשומת לב חדשה לבריאות.
דיאטה פסיכוסומטית- בעולם המודרני כמעט כל דיאטה שמוצעת לנו מתאפיינת באותה השיטה- ספירת קלוריות והקטנת כמויות ולא מתרכזת בדבר החשוב ביותר- שינוי. כולנו עסקנו בדיאטה בשלב כזה או אחר בחיינו, אך לא עסקנו במהות הנושא- איך אנחנו תופסים את "עצמנו המקורי" מתחת לכל שכבות הדיאטה והמלחמות העצמיות שלנו. בשיטה הנלמדת בקורס תוכלו לפתח נתיב תזונתי נכון עבור כל אדם ואדם בהתאם לדימוי הפנימי שלו ולגישה הפנימית שלו לתפקיד האוכל בחייו. הקורס יעסוק בין היתר בעמדות פסיכו-פיזיות נגד הרעב, מזון וסמליו השונים, שימוש בזרעים ושורשים, צריכת מזון איטית, דיאטה מרגיעה ועוד מגוון גדול של נושאים. במסגרת הקורס ייעשה שימוש במזונות טבעיים ובתה צמחים.

כישרון נוצץ- הגישה ההוליסטית מאמינה כי גוף האדם דומה מאחד לשני, אך ככל שנשכיל להכיר את גופנו ולחשוב כמוהו, נוכל גם לזהות את הכישרונות הטמונים בתוך תוכנו. הקורס עוסק במציאת הניצוץ הפנימי של כל אחד ואחד מהמשתתפים, בפתיחת דלת ל"עצמי" ובלמידת טכניקות ספציפיות וייחודיות לקרוא ולהשתמש בשפת הגוף שלנו כדי לייצר תקשורת עם עצמנו ועם אחרים בצורה שונה וטובה.

תקשורת כאמנות- במהלך הקורס נעסוק ב"פסיכולוגיה של אי ההבנה", שהיא אחד הגורמים העיקריים לריבים ועימותים בחיינו בשלל תחומים. אי היכולת שלנו לבטא את מה שאנחנו רוצים לומר גורם לנו לקונפליקטים ביחסים בחיינו ולתחושת תסכול. במהלך הקורס נדון במציאת הסגנון המילולי האידיאלי עבור כל אחד מהמשתתפים וכתוצאה מכך בהתרחקות ממודלים סטריאוטיפיים הנוצרים כתוצאה מתקשורת לקויה. נעסוק בפתרון יחסים סותרים בחיינו בדגש על תקשורת בעזרת קול, מחוות ושפת גוף.

הערכה עצמית- כל אחד ואחד מאיתנו עסוק בחיפוש אחר האושר, בניסיון להשיג את הבלתי מושג. "אם הייתי חכם יותר..", "אם היה לי יותר כסף…". אז מה יכול לתת לנו את הדחיפה כדי להיות באמת מאושרים? כדי להגיע לנחלה ולהגיד- יש לי את מה שרציתי, את מה שחלמתי להשיג. מה יכול לתת לנו הדחיפה להאמין בעצמנו ולמצוא את האומץ להגשים את המטרות האמיתיות שלנו? במסגרת הקורס תוכלו ללמוד כללים פשוטים לשחרור ה"בלוקים" הפסיכולוגיים המובילים אותנו לחוסר נוחות וליחסים לא טובים עם עצמנו ועם אחרים.

רפלקסולוגיה- הקורס מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד טכניקה מעשית לאיזון ההרמוניה בגוף. הרפלקסולוגיה הינה שיטת אבחון וטיפול ברפואה האלטרנטיבית. השיטה מתבססת על מפה של כל איברי ומערכות הגוף הקיימת בכף הרגל של כל אחד ואחת מאיתנו. במהלך הקורס תלמדו בעזרת התבוננת ומגע בכף הרגל לאבחן ולטפל בליקויים במערכות הגוף השונות.

חשבת על לימודים בחו"ל? הגעת למקום הנכון!

קמפוס לימודים פועלת בישראל מטעם האוניברסיטאות מחו״ל ובמימונן.

נשמח לספק ייעוץ וטיפול שוטף בדרך שלך אל התואר בכל תחום שבו תבחר:
רפואה, עיצוב אופנה, מנהל עסקים ועוד…
הנציגים שלנו זמינים לכל שאלה:

03-5354449 
03-5354449
[email protected]

קמפוס לימודים מקבלת את שכרה ממוסדות לימוד שונים וכן מתקציבים ציבוריים מחו״ל לפיכך שירותי הרישום וליווי הסטודנטים אינם כרוכים בתשלום