-->
עמוד הבית > סיפורי תלמידים > אלבין רחמימוב

לימודי אנגלית בקנדה | אלבין רחמימוב

וואי… רונית..

מה נשמע?

כל כך הרבה זמן לא התכתבנו (מאז שעזבתי את קנדה). רציתי לסכם את החוויות שלי שם ולספר לך ולסטודנטים עתידיים מה מחכה להם ב-ILAC.  

אני לא מצטער על אף דולר אחד שבזבזתי בקנדה ולמדתי אנגלית בבית הספר (ILAC). אף בית ספר בישראל לא הצליח לתת לי את מה שנתנו לי ב – ILAC. שיטת הלימוד היא ממש אחרת, מלמדים אותך מהיסוד בצורה הטובה ביותר ( לפחות לתלמידי Beginner).

מעבירים את החומר לתלמידים בצורה מהנה. נותנים יחס אישי לתלמידים והכי חשוב, זה שצברתי ביטחון עצמי באנגלית שחבל לך על הזמן. שעזבתי את הארץ ידעתי אולי מילים בסיסיות כמו mother, father ,dog ולשמוע אנגלית היה בשבילי כמו סינית, ועכשיו אני מדבר בקלות.

התקדמתי פלאים ואני שמח! ביליתי בבית הספר שנה שלמה (!) ואם לא היה לי שם כ"כ טוב, אז לא הייתי נשאר ומשלם סכום ענק שכזה שאפשר לקנות רכב חדש מהחנות.

לימודי אנגלית בקנדה ממש שווים כל שקל ושקל!!! ILAC הוא בית ספר מצוין. הרבה יותר טוב מבתי ספר שיש לנו בארץ, ותאמיני לי שניסיתי כמה בארץ (אני לא אזכיר כאן את שמם) אולי כי בבתי הספר בארץ התלמידים מתעסקים עם המחשב ולא המורים מתעסקים עם התלמידים) נקודה למחשבה!!!

 רונית, אני רוצה להגיד לך עוד דבר אחד חשוב – היה לי את המזל והעונג שהכרתי אנשים טובים בקנדה. אני בקשר איתם כמעט יום יום דרך האינטרנט, מתכתבים, מדברים, ממש תענוג. חברים מכל רחבי תבל איך שאומרים.

אולי ככה באמת לומדים אנגלית. בקיצור, היה נהדר. אין מילים! ניצלתי את זמני היקר וחזרתי לארץ עם תוצאות ולא עם תירוצים. וזה מה שחשוב. זהו, רונית. מקווה לשמוע ממך בחזרה ואני מצטער שלא המשכתי להתכתב איתך מאז הגעתי לארץ, אבל את יודעת, כל אחד עם הבעיות שלו.

 

תודה על התיווך ועל השירות שלך ו . . . מקווה באמת סוף סוף אולי לראות אותך בהזדמנות ולעשות תמונה


צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
מעדיפים בטלפון?
חייגו לתיאום פגישה.
03-5354449
או כתבו לנו (הודעות טקסט בלבד):
צרו קשר
משרדי קמפוס פתוחים בין השעות 09:00 ל 18:00
נווטו אלינו בוויז
דרכי הגעה נוספות
לקבלת מידע חינם מיועץ קמפוס לימודים מלאו את הטופס.
שדות המסומנים בכוכבים הינם שדות חובה.