-->
עמוד הבית > לימודים אקדמיים בחו"ל > לימודים באוסטרליה

לימודים באוסטרליה

לימודים באוסטרליה

לימודים באוסטרליה משלבים בין השכלה יוקרתית , איכות חיים גבוהה במיוחד, עלויות מחייה מהנמוכים בעולם המערבי, הווי סטודנטיאלי תוסס ושפע של הזדמנויות תעסוקה. אוסטרליה מציעה מגוון רחב של אפשרויות לימוד לסטודנטים מכל העולם, ישנם אינספור מוסדות לימוד ותארים לבחור מהם. אוסטרליה הינה אחת המדינות המובילות באחוז הסטודנטים הזרים בעולם, נתון זה אינו מפתיע כשלוקחים בחשבון שפועלות בה בין האוניברסיטאות הטובות ביותר בעולם.

מרחבים עצומים ונוף פראי הופכים את היבשת לגן עדן כמעט ריק מאדם, מרבית היישוב ביבשת מתרכז סביב רצועת החוף, האוניברסיטאות ממוקמות  לרוב בערים מרכזיות כמו סידני ומלבורן. אוניברסיטאות אלו הן אוניברסיטאות מחקר מושקעות בהן מרצים בעלי שם עולמי, קמפוסים הכוללים מעבדות מחשבים מתקדמות, כיתות מודרניות, ספריות ענק, מתקני כושר ומעונות יוקרתיים לסטודנטים בינלאומיים.

סטודנטים רבים ביקרו באוסטרליה בעבר ובוחרים לחזור גם בשל הווייה התוסס, מסיבות וחיי הלילה בחופים, טיולי נוף פראי, התמסרות לטבע ולבעלי החיים המקומיים, ובראשם הקנגורו והקואלה. אחד ממוקדי המשיכה המעניינים של אוסטרליה הוא אותנטיות תרבות האבוריג'ינים, המתיישבים הראשונים של אוסטרליה, שהצליחו לשמר את דרך החיים המסורתית שלהם, האמונות העתיקות ולדבר את שפתם. היכרות עם התרבות המקומית והאבוריג'ינים עצמם, היא חלק בלתי נפרד מהקסם האוסטרלי.

מערכת ההשכלה

באוסטרליה פועלות כ- 40 אוניברסיטאות ציבוריות גדולות (כל התארים והאוניברסיטאות מאושרים ע"י הגוף המפקח על האוניברסיטאות הציבוריות). לימודי התואר הראשון נמשכים לרוב 3 שנים, כאשר הלימודים מתחילים בפברואר – סמסטר הקיץ וסמסטר החורף יתחיל ביולי. שכר הלימוד אף הוא משתנה ממוסד למוסד, כשלרוב הלימודים באוניברסיטאות הציבוריות יעמדו על כ- 35,000 דולר אוסטרלי בממוצע. כדי להתקבל ללימודים גבוהים באוסטרליה יש להציג תעודת בגרות / תארים קודמים ולעבור בהצלחה מבחן לבדיקת השליטה בשפה האנגלית. כמו כן, יש להנפיק ויזת סטודנט התקפה לכל תקופת הלימודים. חשוב לציין שוויזת הסטודנט האוסטרלית מאפשרת לסטודנט לעבוד 20 שעות שבועיות במהלך הלימודים ומשרה מלאה בחופשות.

קמפוס לימודים הינה הגוף היחיד בישראל המייעץ לסטודנטים ללמוד באוסטרליה ועובד בשיתוף פעולה הדוק עם האוניברסיטאות המובילות, נוכל לסייע בבניית לו"ז לרישום, הכנת תיק מסמכים לרישום, ניהול תהליך הקבלה מול המוסד הלימודי והבירוקרטיה הנלווית לו בצורה האפקטיבית ביותר. קמפוס לימודים זכתה פעמיים בפרס מצוינות בשירות מטעם ממשלת אוסטרליה והיא למעשה אחד הגופים הפרטיים היחידים בעולם שזכו בפרס יוקרתי זה.

השירות של קמפוס

עד לאחרונה סייעה קמפוס לימודים לכלל הסטודנטים ללא כל עלות שהיא, בתקופת הקורונה ובשל שינויים רבים שהתרחשו בהתנהלות הסטודנטים ובאוסטרליה, קמפוס גובה בגין הסיוע תשלום חד פעמי בסך 3850 ש"ח, סכום זה משולם לקמפוס מראש ואינו מוחזר לסטודנט מכל סיבה שהיא.

תנאי קבלהמבחן באנגלית תעודת בגרות מלאה
עלות מחיה לחודש1,700-2,400 דולר אוסטרלי
שפת לימודאנגלית
שכר לימוד ממוצע30-40 אלף דולר אוסטרלי

תהליך הרישום ללימודים באוסטרליה

אבחון רמת האנגלית

עריכת מסמכי הרישום

TOEFL/ IELTS / מכינה

רישום למוסד הלימוד

תשלום דמי רישום

אישור קבלה/ סירוב

תשלום שכ"ל

ויזת סטודנט

למה קמפוס לימודים?

  • בניית תיק מסמכים לצורך רישום ללימודים
  • תכנון לוח זמנים מדויק בכדי לא להפסיד שנת לימודים
  • עזרה וליווי בהרשמה ובהגשת טפסים - עד הקבלה ללימודים
  • ניסיון בתחום מאז 1983
  • הכי חשוב, השירות של קמפוס אינו כרוך בעלות
אודות קמפוס
רישום ללימודים באנגליה

הגירה לאוסטרליה

לימודים באוסטרליה הירוקה והפסטורלית יעניקו לכם רגעים בלתי נשכחים של טבע, צפייה בחיות ייחודיות וטיולים מרהיבים לצד שפע של הזדמנויות קידום, קריירה וכניסה לשוק עבודה גדול ומתפתח.

אוסטרליה נחשבת לאחד מיעדי ההגירה הנחשקים והמבוקשים ביותר בעולם וזאת בזכות שלל מעלותיה של המדינה היפיפייה.

קראו עוד

חשבת על לימודים בחו"ל? הגעת למקום הנכון!

קמפוס לימודים פועלת בישראל מטעם האוניברסיטאות מחו״ל ובמימונן.

נשמח לספק ייעוץ וטיפול שוטף בדרך שלך אל התואר בכל תחום שבו תבחר:
רפואה, וטרינריה, אדריכלות, עיצוב אופנה, ועוד…
הנציגים שלנו זמינים לכל שאלה:

03-5354449 
03-5354449
[email protected]

השירות של קמפוס אינו כרוך בתשלום בכל הקשור לאוסטרליה ועל מנת להקל על תהליך הרישום קמפוס גובה מהנרשמים את דמי הרישום למוסדות הלימוד והוצאות נלוות נדרשות מראש

צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
מעדיפים בטלפון?
חייגו לתיאום פגישה.
03-5354449
או כתבו לנו (הודעות טקסט בלבד):
צרו קשר
משרדי קמפוס פתוחים בין השעות 09:00 ל 18:00
נווטו אלינו בוויז
דרכי הגעה נוספות
לקבלת מידע חינם מיועץ קמפוס לימודים מלאו את הטופס.
שדות המסומנים בכוכבים הינם שדות חובה.