-->

לימודי איטלקית בפירנצה | אסתי

אהלן רונית,
לפני שבועיים חזרתי מפירנצה שם הייתי שבועיים וחצי במהלכם למדתי שבועיים בבית הספר לשפות Lingua-Viva ואני מודה שעוד קשה לי "לנחות". אז ממה להתחיל?

נתחיל בטיפול שלך ב"קמפוס לימודים", באינפורמציה האמינה המלאה שקיבלתי ממך, בסבלנות שגילית למבול המיילים ששלחתי אליך בכל נושא שקשור ללימודים, החל מרמות הלימוד, נושאי הלימוד, פעילויות חברתיות שמקיים בית הספר, וכלה בהצעות מגורים שתאמו את בקשותי למיקום נוח ולמחיר סביר. השירות שקיבלתי ממך פטר אותי מכל ניירת הכרוכה בהרשמה והתכתבויות השונות עם בית הספר בפירנצה.
הלימודים היו חוויה בפני עצמה. למדתי בכיתה של כ-15 תלמידים בגילאים שונים ולמרות שלא הייתי הישראלית 
היחידה – השפה האיטלקית שלטה בשיעורים. המורה, אנג'לה, הייתה ממש מעולה, סבלנית והצליחה לתקשר איתנו 
רק באיטלקית למרות שקודם לכן לא ידעתי אף מילה באיטלקית. במהלך השיעורים ניתנה לנו הזדמנות לתרגל את השפה באווירה טובה וחווייתית. באחד השיעורים אפילו נסענו כל הכיתה והמורה לשוק שם קיימנו את השיעור.
גם במזכירות בית הספר עשו את המרב לתת מענה לכל בקשה, גם אם אינה נוגעת רק לבית הספר אלא במתן 
מידע כללי על העיר, טיולים מומלצים, בהזמנת מקום עבורנו במוזיאונים בעיר ואף בארגון ארוחת ערב משותפת במסעדה פלורנטינית טיפוסית לכל התמידים בבית הספר.
היות והלימודים התקיימו בשעות הבוקר, הקדשתי את שעות אחר הצהריים ואת סופי השבוע לטיולים בעיר וגם 
מחוצה לה. העיר העתיקה של פירנצה מדהימה! כל מבנה בה מרשים מבחינה ארכיטקטונית והמוזיאונים מלאים ביצירות אומנות מפורסמות. הערים השכנות בטוסקנה גם הן מרשימות ביופיין. ביקרתי בסיינה, סאן ג'מיניאנו, פיזה ואפילו הספקתי "לקפוץ" לרומא, הכל ברכבות.
חזרתי לארץ עם טעם של עוד, גם לאיטלקית וגם לארץ המגף. אין לי ספק שהשירות שקיבלתי בקמפוס לימודים והקשר האישי שלך גם במהלך השהות שלי בפירנצה (במיילים) תרם לחוויה הייחודית שהייתה לי באיטליה. 
המון המון תודה!
אסתי, חיפה.


צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
מעדיפים בטלפון?
חייגו לתיאום פגישה.
03-5354449
או כתבו לנו (הודעות טקסט בלבד):
צרו קשר
משרדי קמפוס פתוחים בין השעות 09:00 ל 18:00
נווטו אלינו בוויז
דרכי הגעה נוספות
לקבלת מידע חינם מיועץ קמפוס לימודים מלאו את הטופס.
שדות המסומנים בכוכבים הינם שדות חובה.