-->

לימודי ספרדית בספרד | גלית הרפז

חזרתי משבועיים נפלאים בברצלונה.

לומדים ספרדית בספרדית בלבד, קצת תנועות ידיים וציורים על הלוח ללא הסברים באנגלית… ובכל זאת מבינים (ללא ידיעה מוקדמת של השפה כלל)
ביה"ס Enforex , במיקום נפלא בין כיכר אספניה לכיכר קטלוניה. זה בי"ס די גדול עם כ-20 כיתות לימוד קטנות, 8-14 תלמידים בכיתה, משובצים עפ"י רמת ידיעת השפה – אני כאמור לא ידעתי כלום…

שני שיעורים של שעתיים כל אחד עם מורות מצוינות, מקצועיות, נחמדות, סבלניות שנראה שבאמת רוצות שנרכוש את יסודות השפה ושעה נוספת שהייתה אמורה להיות בנושא התרבות הספרדית והקטלונית אבל בפועל בגלל שהייתי התלמידה היחידה, אפשרה לתרגל את הנלמד ולנסות לפטפט קצת בספרדית.

היום הראשון ללימודים, קיבלתי שני ספרים, כן כמו אלו של ילדים ביסודי שמתחילים ללמוד אנגלית.. (כדאי להביא מחברת מהבית) מתחילים בהמלצה: להישמר מגנבים, לשמור את התיק קרוב אליך, לא להשאיר את הנייד על השולחן וכ"ו אוצר מילים ראשון – גנב, תיק, מובייל, ארנק, כסף… האמת היא שכל מי שמסתובב ברחוב הולך עם רצועת התיק באלכסון. כנראה מזהירים את כל התיירים.

המלצת חובה: בשעות אחה"צ בכל יום הצטרפתי לסיור של שעתיים-שלוש, בעיר [בביה"ס על לוח המודעות, רשימת סיורים].

הסיורים מאורגנים ע"י מס' בתי ספר לספרדית. בכל יום סיור לאזור אחר בעיר. נפגשים באחת מתחנות המטרו עם ראול המדריך.

ההסברים בספרדית מתובלת במעט אנגלית. השתתפתי בסיורים אלו (חלקם ללא תשלום וחלקם 3-5 €) בכל יום ונוכחתי לדעת שמיום ליום הבנתי יותר ויותר ספרדית ונאלצתי פחות לעצור את ההסברים ולבקש אנגלית. זו הזדמנות להכיר אנשים מארצות שונות שכולם מתעניינים בישראל.. גיוס חובה… הקונפליקט עם הפלסטינאים, בהחלט אנחנו הופכים שגרירים בכל מקום.

הקישור של הטיולים בפייס

נהניתי מאוד!!!
חבל שנגמר כה מהר
גלית


צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
מעדיפים בטלפון?
חייגו לתיאום פגישה.
03-5354449
או כתבו לנו (הודעות טקסט בלבד):
צרו קשר
משרדי קמפוס פתוחים בין השעות 09:00 ל 18:00
נווטו אלינו בוויז
דרכי הגעה נוספות
לקבלת מידע חינם מיועץ קמפוס לימודים מלאו את הטופס.
שדות המסומנים בכוכבים הינם שדות חובה.