-->

לימודי אנגלית בארה"ב | דנית פיגארו

היי רונית! סיימתי את הקורס לפני שבועיים, ואוכל לסכם שזו הייתה חוויה מדהימה עבורי! אפילו שהחלטתי להאריך אותה קצת ונסעתי עם חברים שהכרתי בבית הספר לקליפורניה
לימודים
דעתי, תוכנית הלימודים פחות משמעותית, כי לומדים הכי הרבה מהתקשורת בין החברים ללימודים ועם האמריקאים המקומיים. הרגשתי שיפור בשטף הדיבור שלי ופחות באוצר המילים ובדקדוק. אבל מבחינתי השגתי את המטרה.

תוכנית הלימודים בנויה כך שכל שבוע מתמקד בנושא מסוים – למשל, קולנוע או דת. לעיתים הרגשתי שזה קצת לא שימושי עבורי, ואפילו מיותר. אבל אני מניחה שהייתי צריכה לבחור מסלול אחר שיענה על עולם המושגים שרלוונטי ללימודים שלי.

אבל בכל זאת,  אני לא הייתי ממליצה ללכת לפחות מארבעה שבועות אם רוצים להרגיש שיפור באנגלית.

הצוות

הצוות בבית הספר מקסים! גם המורה (שאפילו עזרה לי בכתיבת קורות חיים ולהתכונן לראיון עבודה באנגלית) וגם הצוות המנהלתי שתמיד היה אדיב ונחמד בכל הזדמנות! אפילו כשהייתה לי בעיה עם הדואר בבית הספר, מנהלת בית הספר עזרה לי עם זה באופן אישי.

אגב –אחד מאנשי הצוות בactivity desk הוא ישראלי שעבר לניו יורק לפני 10 שנים בערך..

נסיעות למנהטן

Tarrytown היא עיירה מקסימה – שקטה ויפיפייה, אך אין יותר מה לעשות בזמן החופשי, רק מספר מסעדות וכשני ברים. אז כמובן שרוצים לנסוע למנהטן.   

בית הספר ממתג את עצמו כאילו ניתן להגיע למנהטן תוך נסיעה קצרה ברכבת, אך האמת שמדובר בנסיעה של שעה (ללא הנסיעה מבית הספר לתחנת הרכבת) כאשר כרטיס רכבת עולה בין 9-12 דולר לכיוון! בנוסף, צריך להיות תלויים בלוח הזמנים של הרכבת. למשל, הרכבת האחרונה יוצאת ב1:50, דבר שלא מאפשר לצאת לבלות בערבים כי מרבית האנשים יוצאים רק אחרי 23:00.

העניין הוא – שהייתי צריכה להיערך מראש מבחינה תקציבית ולהתייחס לכך בבחירת בית הספר. למשל אם רוצים לנסוע למנהטן 5 פעמים בשבוע, מדובר בהוצאה נוספת של כ-500 דולר לחודש ללא התחשבות בהוצאות התחבורה הנוספות של מוניות לבי"ס ורכבת תחתית בתוך העיר.

חוץ מזה, רציתי להגיד לך המון תודה!

ממש נהניתי


צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
מעדיפים בטלפון?
חייגו לתיאום פגישה.
03-5354449
או כתבו לנו (הודעות טקסט בלבד):
צרו קשר
משרדי קמפוס פתוחים בין השעות 09:00 ל 18:00
נווטו אלינו בוויז
דרכי הגעה נוספות
לקבלת מידע חינם מיועץ קמפוס לימודים מלאו את הטופס.
שדות המסומנים בכוכבים הינם שדות חובה.