-->

לימודי ספרדית בארגנטינה | יפה גרסטן

חזרתי מקורס שפה דרום אמריקה , לפני חודש בדיוק ורק כרגע נחתתי גם בראש כדי לשתף בחוויות המדהימות שעברתי !

ראשית, אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור: גם לפני הנסיעה, גם בזמן שהותי וגם לאחר ששבתי מהטיול , על הסבלנות והנועם, הלבביות והמענה לכל אלה ושאלה .ניכר בך שבאמת אכפת לך מכל אחד ואחת מתלמידיך והיחס האישי והתמיכה החמה הורגשה גם שם,  בבואנוס איירס הרחוקה!!  פשוט מחמם את הלב.שוב- תודה ענקית !

החוויה- בהחלט יוצאת דופן ומענינת. אני ממליצה בחום לכל מורה שיוצאת לשבתון להתנסות בחוויה אחרת ואם כבר- אז כמובן שבצידו השני של העולם…. 

אני נסעתי ללמוד  את השפה הספרדית בבואנוס איירס, במשך שבועיים מדהימים ומלאי אטרקציות וחוויות, שהרבה מהם מטעם  coined- בית הספר הנפלא, שהוא הרבה יותר מרק בית ספר לשפות. האווירה החמה, המענה לכל בקשה ושאלה, תחושת הבית הנעימה, הצוות התומך , שיטת הלימוד המענינת, האנשים המענינים מכל העולם שפגשתי- העצימו את החוויה הנפלאה ! 

כמובן שהכל תלוי בך ובפתיחות שלך לתגליות וחוויות חדשות..ואכן הגעתי- עם ראש פתוח וכפי שהמלצת  "הפכתי לספוג שקולט וסופג הכל". 

נסעתי בתחבורה ציבורית (אוטובוסים ומטרו, כמו המקומיים, בהדרכת הצוות בבית הספר ). התנסתי באוכל המגוון בארגנטינה שהיה נהדר, בחוויות תרבות ובילוי מגוונות . בנוסף,  מטעם בית הספר היו גם פעילויות מגוונות מאורגנות – טיולים ברחבי בואנוס איירס, ביקורים במוזאונים, שיעורי טנגו וסלסה, שיחה בבית קפה בספרדית ועוד.

הלימודים בקבוצות קטנות 6-5 תלמידים בכיתה, והיחס האישי, תוך התאמה מלאה לרמת השפה שלך- ממש תורמים לקדום השפה (אני הגעת ללא שפה בכלל- מילים בודדות ספורות)|

 בסיום הקורס בעלי הצטרף אלי, להמשך טיול בארגנטינה ובברזיל, לשלושה שבועות נוספים. הספרדית שלמדתי בהחלט סייעה לי בהמשך טיולנו המשותף. 
אשמח לשתף בחוויות המדהימות שעברתי, להמליץ לכל סטודנט המלצות חמות לגבי התהליך שעברתי בזכות הקמפוס שלכם,  חוויה של פעם בחיים


צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
מעדיפים בטלפון?
חייגו לתיאום פגישה.
03-5354449
או כתבו לנו (הודעות טקסט בלבד):
צרו קשר
משרדי קמפוס פתוחים בין השעות 09:00 ל 18:00
נווטו אלינו בוויז
דרכי הגעה נוספות
לקבלת מידע חינם מיועץ קמפוס לימודים מלאו את הטופס.
שדות המסומנים בכוכבים הינם שדות חובה.