-->
עמוד הבית > סיפורי תלמידים > סופי קובזנצב

לימודי איטלקית בפירנצה | סופי קובזנצב

היי,

אני חייבת לציין לטובה את הלימודים בפירנצה מכמה סיבות:

א. העבודה מולכם מול "קמפוס" הייתה מעולה, קיבלתי את כל המענה הנדרש, מבחינה לוגיסטית, הדירה הייתה מעולה, בעלת הבית והדיירים גם כן. בנוסף היא הייתה במיקום מעולה (מרכז העיר!). כל העבודה מול linguaviva בפירנצה עצמה הייתה מעולה ואני מאור מרוצה מהבית ספר ומהשירותים שהוא מציע אשמח לחזור לשם שוב בחופשה הבאה!

ב. רמת האיטלקית והאופן שבו מלמדים יחד עם האווירה של איטליה ובייחוד פירנצה נותנים ללימוד השפה משמעות חזקה ומעצימים את החוויה פי כמה וכמה. אין ספק כי בהשוואה לקורס באיטלקית שאני לוקחת כעת באוניברסיטה אין את אותו האפקט שהיה באיטליה.

ג. האנשים שלומדים והאווירה בבית הספר לא משנה באיזה גילאים מגיעים לשם, ובגלל הפעילויות שבית הספר מציע, לא משאיר אותך בלי חברים אפילו לשניה, יצרתי לעצמי המון חברים שם מכל מיני ארצות ובכל הגילאים וזה גרם לטיול הזה להיות עוד יותר כיף!

בקיצור, אני שמחה מאוד שנסעתי דרככם לאיטליה ללמוד איטלקית, ברמה הפרקטית, זה יוצא משלתם מאוד מבחינה כספית עניין המגורים והקורס יחדיו. מבחינת החוויה, הייתה לי חוויה פשוט מעולה! איטליה מדהימה! יש זמן ללמוד ולטייל! יש זמן להנות מהתרבות והשפה במקביל! והכי חשוב יש טעם להנות מפרינצה וטוסקנה בעיקר. 

אני מודה לכם מאוד, אין ספק שהמלצתי ואמשיך להמליץ עליכם לאנשים שונים שאני מכירה ושמתלבטים איך לשדרג את הנסיעה שלהם לחו"ל!

תודה רבה, והמשך שבוע מעולה


צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
מעדיפים בטלפון?
חייגו לתיאום פגישה.
03-5354449
או כתבו לנו (הודעות טקסט בלבד):
צרו קשר
משרדי קמפוס פתוחים בין השעות 09:00 ל 18:00
נווטו אלינו בוויז
דרכי הגעה נוספות
לקבלת מידע חינם מיועץ קמפוס לימודים מלאו את הטופס.
שדות המסומנים בכוכבים הינם שדות חובה.