-->

הגירה לאוסטרליה

הגירה לאוסטרליהאוסטרליה מחזיקה בכל מה שמשמעותי באמת לחיים וזו הסיבה שהיא אחת מיעדי ההגירה עליה רבים בעולם חולמים!

  • אוסטרליה מדורגת בTOP 10 במדד האושר העולמי
  • כלכלה חזקה בצמיחה רצופה
  • מוסדות חינוך מבין המובילים והמושקעים בעולם
  • משכורות שוות הרבה יותר מול הוצאות המחייה
  • מערכת בריאות מדורגת בשליש העליון בדירוג הגלובלי
  • מערכת פוליטיקה יציבה ורמת אתיקה גבוהה
  • תחושת ביטחון אישי מוחלט ומתן אמון ברשויות החוק
  • עובדים שעות רבות אך מאזנים ושמים דגש על הפנאי

אוסטרליה היא היעד השלישי הפופולרי ביותר עבור סטודנטים בינלאומיים דוברי אנגלית וזאת בשל המגוון התרבותי, האוכלוסייה הידידותית ואיכות מערכת החינוך. חלק גדול מהאוניברסיטאות באוסטרליה ממוקמות בין 50 האוניברסיטאות המובילות בעולם, דבר שגורם לבוגרי בתי הספר האוסטרליים להיות נחשקים ביותר בשוק העבודה באוסטרליה בפרט ובסקטור הבינלאומי.

מעבר לאיכות הלימודים הגבוהה, רמת החיים באוסטרליה נחשבת לאחת מהגבוהות בעולם אך לעומת זאת הוצאות המחייה בה הן מהנמוכות בעולם. בנוסף לכך, סטודנטים הלומדים במדינה רשאים לעבוד עד 20 שעות בשבוע בזמן לימודים.

אז למה אתם מחכים? זה הזמן לצאת לדרך ולהתקדם אל עבר חיים באחת המדינות המוצלחות ביותר בעולם.

קבלת ויזה לאוסטרליה הינה תהליך שיכול להפוך לסבוך, מתיש ולא ברור ובדיוק בשביל זה חברת קמפוס לימודים מלווה את הסטודנטים שלה מרגע ההחלטה על לימודים באוסטרליה ועד להגשת מסמכי הויזה לשגרירות. חברת קמפוס לימודים עובדת בשיתוף עם החברות המקצועיות ביותר בארץ ובעולם ומבטיחה מענה מקצועי, מדויק ונעים שיבהיר ויעשה סדר בכל הפרטים והמידע הנחוץ לכם כדי לקבל ויזת סטודנט ולהתחיל את הלימודים באוסטרליה.

בכל הקשור לתחומי ויזה לאוסטרליה, חברת קמפוס לימודים משתפת פעולה עם החברה היחידה בישראל המוכרת בשתי סוכנויות רשמיות להגירה לאוסטרליה.

אנו ממליצים בחום מניסיון העבר לא לנסות לעבור את תהליך הוצאת הויזה לבד שכן הדרישות של השגרירות משתנות משנה לשנה, החידודים של הדיוק בהגשת הטפסים משמעותיים מאוד וכל טעות אפילו הקטנה ביותר יכולה לסכן את סיכוייכם לקבלת ויזת סטודנט לאוסטרליה.

למה לבחור בתהליך הוצאת ויזה דרך חברה המתמחה בהגירה?

סוכן מורשה

ממשלות ניו זילנד ואוסטרליה אינן מאשרות לגורמים שונים לייעץ בנושאי ויזות מבלי רישיונות רשמיים או אישור מטעם רשות ההגירה.

קמפוס לימודים חברה לסוכן הגירה מהמובילים באוסטרליה, מנכ"ל החברה הוא אזרח ניו זילנדי המתגורר בישראל. הוא סוכן הגירה מורשה מטעם הרשות לרישוי הגירה לאוסטרליה MARA. בנוסף, הוא היועץ היחיד בישראל אשר רשום בשתי סוכנויות ההגירה הרשמיות.

הכרת התהליך

יועץ הגירה מורשה מכיר את תהליך קבלת הויזה על בוריו ועל כל קשייו. הסתמכות על ניסיונו העשיר של יועץ ההגירה יאפשר לכם להגיש בקשה יציבה שתגדיל את סיכוייכם לקבל ויזה.

מקצועיות ושקיפות

השינויים התמידיים במחלקת ההגירה האוסטרלית מחייבים מעקב והתעדכנות שוטפת. סוכן ההגירה המורשה מתעדכן באופן ישיר אל מול הרשויות, מנהל עבורך את התהליך באופן ישיר מול הגורמים הרלוונטיים תוך דגש על ליווי אישי ושקיפות לאורך כל תהליך הרישום.

הגירה היא תהליך מורכב המשתנה משנה לשנה ודורש דיוק והכרה של הרשויות באופן מקצועי. לכן יש לעבור את התהליך עד לקבלת הויזה עם סוכנים מורשים המחזיקים ברישיון ייעוץ.

 


צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
מעדיפים בטלפון?
חייגו לתיאום פגישה.
03-5354449
או כתבו לנו (הודעות טקסט בלבד):
צרו קשר
משרדי קמפוס פתוחים בין השעות 09:00 ל 18:00
נווטו אלינו בוויז
דרכי הגעה נוספות
לקבלת מידע חינם מיועץ קמפוס לימודים מלאו את הטופס.
שדות המסומנים בכוכבים הינם שדות חובה.