-->

ויזת לימודים

אחד הדברים החשובים בהחלטה להירשם ללימודים באוסטרליה מעבר לעלויות הכרוכות בלימודים, הוא ללא ספק ויזת הסטודנט, כדי להוציא ויזת לימודים חשוב מאד לבצע את כל הצעדים הנכונים לרבות מילוי הבקשה ללא טעויות, אי דיוק או התרשלות במידע המוגש עלול לגרום לעיכובים מיותרים ואף לפסילת המועמדות.

סטודנטים רבים בוחרים לצאת ללימודים באוסטרליה, לרכוש השכלה אוסטרלית  וניסיון עבודה בתעשייה המקומית על מנת לעשות רילוקיישן. ישנם דרכים רבות לעשות רילוקיישן, אך הדרך המבוקשת ביותר בשנים האחרונות הינה באמצעות המסלול האקדמי.

תהליך הוצאת ויזה ללימודים באוסטרליה

• יש לבחור מדינה (למשל ויקטוריה, ניו סאות' ויילס…), עיר, מוסד לימודים ותחום לימודים.
• במעמד הגשת הבקשה לוויזה, יהיה עליכם להציג יכולות מימון לימודים ומחיה לשנת הלימודים הראשונה ולהוכיח שהסכום הנדרש נמצא בחשבונכם מס' חודשים טרם הגשת הבקשה לשגרירות (משתנה משנה לשנה).
יש להיערך לכך טרם הרישום למוסד הלימודים.
• בהנחה שתהליך הרישום עבר בהצלחה, יש מקום בכיתה, עמדתם בדרישות הקבלה ורמת האנגלית שלכם תואמת את דרישת המוסד, נשלח לכם  Offer Letterבו מוסד הלימוד בעצם מציע לכם מקום בכיתה וכדי לקבל את הצעתם תדרשו לשלם את שכר הלימוד מראש (לרוב ידרשו מראש סמסטר ראשון + ביטוח בריאות). עם קבלת התשלום תקבלו ממוסד הלימודים קיט מסמכי קבלה שיכללו את האישור המיוחל COE, איתו תוכלו להתחיל את הבקשה לוויזת הסטודנט.

תהליך הוצאת ויזת סטודנט לאוסטרליה מורכב מכמה שלבים. בכל אחד מהשלבים על המועמד להציג את המסמכים הרלוונטיים ולעמוד בתנאים אותם מציבה ממשלת אוסטרליה. תנאים אלה נתונים לשינויים ועדכונים מפורסמים באתר השגרירות לכל דורש.

• אלו המסמכים העיקריים איתם תוכלו להגיש בקשה לוויזת לימודים:
1. קיט המסמכים לרישום ללימודים – COE
2. קבלה על תשלום ממוסד הלימוד
3. תעודת יושר מהמשטרה
4. אישור רפואי
5. הוכחת יכולת כלכלית מהבנק
6. מכתב כוונה SOP

אשרת עבודה סטודנטיאלית

סטודנט בינלאומי זכאי לעבוד 20 שעות שבועיות במהלך הלימודים ומשרה מלאה בחופשים.


צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
מעדיפים בטלפון?
חייגו לתיאום פגישה.
03-5354449
או כתבו לנו (הודעות טקסט בלבד):
צרו קשר
משרדי קמפוס פתוחים בין השעות 09:00 ל 18:00
נווטו אלינו בוויז
דרכי הגעה נוספות
לקבלת מידע חינם מיועץ קמפוס לימודים מלאו את הטופס.
שדות המסומנים בכוכבים הינם שדות חובה.