צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
צרו קשר ותתחילו לתכנן את החלום
מעדיפים בטלפון?
חייגו לתיאום פגישה.
03-5354449
או כתבו לנו (הודעות טקסט בלבד):
צרו קשר
משרדי קמפוס פתוחים בין השעות 09:00 ל 18:00
נווטו אלינו בוויז
דרכי הגעה נוספות
לקבלת מידע חינם מיועץ קמפוס לימודים מלאו את הטופס.
שדות המסומנים בכוכבים הינם שדות חובה.

הגירה לקנדה

קנדה משלבת את כל מה שחשוב באמת בחיים ולכן היא אחד מיעדי ההגירה המבוקשים והנחשקים בעולם!

 • מדד האושר מהגבוהים בעולם
 • כלכלה מהיציבות בעולם
 • מערכת חינוך מבין המושקעות בעולם וחיי משפחה כערך מוביל.
 • שכר עבודה גבוה לעומת הוצאות מחיה נמוכות יחסית
 • מערכת בריאות נגישה ואיכותית
 • יציבות פוליטית
 • ביטחון אישי גבוה
 • היצע מקומות עבודה

 

 

מחלקת ההגירה הקנדית משנה את התהליך משנה לשנה. מציעה מסלולים שונים, מרחיבה ומקטינה מכסות, הבירוקרטיה רבה, המסמכים והדרישות (שלפעמים נוגדות את ההיגיון) מפתיעות. אך המטרה הסופית חשובה לכל אחת ואחד מכם, להגיש את הבקשה בצורה הטובה ביותר. לתהליך נדרש ידע מעמיק, גישה לחידושי הרשויות, צומת לב לפרטים הקטנים דיוק והכי חשוב, ניסיון. על מנת לבצע הליך הגירה נכון חשוב מאוד לבצע תהליכים מדויקים ונכונים, קמפוס לימודים ממליצה בחום לבצע את ההליך באופן מסודר וחוקי תוך קבלת עזרה מקצועית.

בדיוק מסיבות אלו יצרנו עבורכם מסלול ייחודי הכולל בתוכו את כל השלבים הנדרשים להגירה לקנדה באמצעות לימודים. משלב ההכנה לרישום מוצלח ועד הגשה לוויזת סטודנט מול השגרירות! קמפוס לימודים עובדת בשיתוף עם משרד מומחי הגירה קנדי מורשה בעל ניסיון, אחד הארגונים החשובים והגדולים ביותר בתחום בטורונטו. חברה זו נבדקה על ידי קמפוס לימודים ומומלצת על ידה, סייעה למאות סטודנטים זרים לעבור את התהליך בהצלחה ובזמן קצר, תוך ליווי אישי ומקצועי.

חשוב להדגיש שהשירות של קמפוס אינו כרוך בתשלום, התשלום למומחי ההגירה משולם למשרדם ישירות ולא באמצעות קמפוס לימודים.

אז למה לבחור בתהליך הרישום באמצעות קמפוס לימודים?

 • כי לקמפוס לימודים קשרים עם מוסדות לימוד רבים בקנדה לרבות על בסיס יומי.
 • כי קמפוס מטפלת בסטודנטים ברישום בינלאומי ללימודים מאז 1983 וצברה ידע רב וניסיון בתהליך הרישום והקבלה ללימודים בקנדה.
 • כי רק בקמפוס הסטודנט מלווה על ידי יועץ לימודים ומומחה הגירה. בכל התהליך, מהצעד הראשון ועד ההגעה לקנדה – אתם לא לבד.
 • כי השירות של קמפוס אינו כרוך בתשלום.

 

אנחנו ממליצים לאור ניסיון עבר שלא לעשות תהליכים אלו לבד. סטודנטים והוריהם משקיעים כסף רב בלימודים, במסמכים ובתרגומים. מאמץ, רצון וציפייה מושקעים בתהליך והאכזבה בטעויות התהליך עלולה להיות קשה. חשוב להיעזר באיש מקצוע אמין ואנושי שמלווה במהלך התהליך ומוודא כי כל ציפיותיכם יפגשו עם המציאות, שכן המפגש עם מערך ממשלתי בינלאומי כמו השגרירות אינו מוכר ויש להיערך אליו.

אז למה לבחור בתהליך וויזת הסטודנט בליווי מומחה הגירה?

 • ידע ומומחיות

לעיתים קרובות כאשר רוצים להגר לקנדה, מעורבים הליכים משפטיים מאוד מסובכים ובמיוחד אם אתה לא בקי בחוקי הגירה. אנו ממליצים בחום לקבל ליווי מקצועי אשר יהיה שם למענך, כדי לעזור לך ולהדריך אותך בתהליך. אחרת, אתה יכול להסתכן בכך שהבקשה שלך תדחה, דבר שעלול לגרום לקשיים גדולים עוד יותר בהמשך.

 • מועדי סף נענים בזמן, בכל פעם

כאשר אתה שוכר ליווי מקצועי המתמחה בנושאי ההגירה, ישנו גב האחראי להבטיח שכל המסמכים עדכניים, מולאו כראוי והוגשו בזמן. זה יכול להיות כמעט קל מדי להתעלם ולפספס סעיפי דרישות הכרחיות ומועד סף של הבקשה שלך (לסכן את כל התיק שלך!) שכירת מומחה, לוקח ממך כל הלחץ מידיך.

 • חברות הונאה מדאיגות אותך?

חשוב לעבוד עם מישהו שיש לו ידע והכשרה נאותה, אתה יכול ורצוי:

 1. לשאול על הניסיון שלו עם תחום ותהליך ההגירה הקנדית.
 2. לבקש הפניות והמלצות
 3. לבדוק שאכן רשומים ושייכים לאגודות המקצועיות בקנדה:Law Society of Upper Canada / IRCC
 4. והכי חשוב – לדבר עם אנשים שביצעו את התהליך עם הארגון המדובר.

 

 • הסיכוי הטוב ביותר להצלחה

אמנם אין ערובה כי הבקשה שלך לוויזה, ללמוד, לחיות ולעבוד בקנדה תתקבל. אך על ידי שכירת מומחה מוסמך הגירה, מקצועי ומנוסה, תיתן לעצמך את הסיכוי הטוב ביותר להצליח.

VisaForYou מספקים ייעוץ משפטי מומחה בכל נושאי ההגירה לקנדה, עובדים במסגרת זמנים, צמודים למועדי סף ושואפים תמיד לקצר תהליכים. בחברה אנשי צוות מצוינים ומנוסים המסייעים ללקוחותיהם הרבים מתוך קנדה, ארה"ב ובכל רחבי העולם. הערך המוביל ב VisaForYou הינו אמינות ושאיפה לספק ללקוחותיהם שירות באיכות גבוהה לאורך זמן, כזה שהופך את התהליך פשוט ללקוח וחוסך טרחה ובזבוז זמן. לקוחותיהם מסתמכים על הייעוץ המנוסה בחברה וערכיה המובילים כדי להבטיח שהם נעזרים בצוות המשפטי הטוב ביותר לטיפול בתיקי ההגירה שלהם.

גיא חן הוא יועץ הגירה רשום ב- ICCRC ובעל רישיון Paralegal רשום ב Law Society of Upper Canada. את לימודיו לתואר ראשון סיים באוניברסיטת טורונטו המדורגת 18 בעולם ואת דיפלומת Paralegal רכש ב- Seneca College הידוע בטורונטו בו סיים את לימודיו בהצטיינות יתרה.

למידע נוסף, בדיקת ניקוד והערכת סיכויים ליחצו VisaForYou